Webové stránky

Toužíte po úspěchu a hledáte způsob, jak ho dosáhnout? Potřebujete rozšířit portfolio zákazníků nebo se zviditelnit? Řešením mohou být Vaše nové webové stránky.

WWW stránky v dnešní době představují nejjednodušší a cenově nejdostupnější cestu, jak se v běžném životě i ve světě internetu prosadit a jak pro svou firmu, osobu, nebo projekt najít nové zákazníky, příznivce, či obchodní partnery. Online4U je průvodcem po této cestě a jeho přínos spočívá v přípravě a realizaci webových stránek nebo webových prezentací. Ty koncipujeme v souladu s nejnovějšími trendy v oblasti internetových technologií. Současně však nezapomínáme na potřeby svých klientů, kterým musí být náš finální produkt zcela přizpůsoben.

Snahou naší společnosti je vytvořit pro Vás plnohodnotný web, který by odpovídal Vašim záměrům a podpořil Vaše směřování. Způsob, jakým toho chceme dosáhnout, spočívá v propojení dvou složek: funkční a estetické.

Postaráme se jak o správné fungování Vašich stránek, jejich snadnou administraci a oblíbenost u internetových vyhledávačů, tak o jejich neotřelý grafický design. Jsme online a jsme tu pro Vás! Jsme Online4U.

Aby byly naše produkty co nejkvalitnější, využíváme k jejich tvorbě nejnovější technologie:

  • XHTML, CSS
  • PHP5, MySQL, 
  • jQuery, AJAX, 
  • Flash

Vzhled www stránek

Je běžnou praxí, že vizuální charakter webových stránek (tzv. „grafiku neboli webdesign“) řešíme s každým klientem individuálně. V případě, že byste neměli jasnou představu o vzhledu stránek, dáme Vám rádi na výběr z několika návrhů. Pokud však již máte grafickou podobu webu hotovou, postaráme se o její zapracování.

Redakční systém a administrace stránek

Náš redakční systém cms4U je rychlý, flexibilní a má jednoduché a intuitivní ovládání. Jeho vzhled a obsluha je podobná aplikacím, které používáte běžně ve své každodenní praxi. Práci v něm zvládnou i úplní začátečníci.

Naše webové stránky jsou vidět

Přirozenou součástí zakázky je:

  • kvalitní optimalizace Vašeho webu pro vyhledávače (tzv. SEO optimalizace pro vyhledávače)
  • zápisy do oborových katalogů a fulltextových vyhledávačů
  • revize textů a zkvalitnění obsahu webové prezentace - copywriting

Reference

Chcete vědět více?

Sdělte nám Váš záměr a my Vás budeme kontaktovat hned, jakmile to bude možné.

Potřebujete poradit?

Ná tým se Vám bude osobně věnovat s maximální péčí. Zeptat se, nic nestojí!!!

* Vaše jméno:
* Předmět:
* E-mail:
Telefon:
* Zpráva:
* 1 + 4 =